درباره موسسه آبادیس پارسیان دانش

مؤسسه اعزام دانشجو به روسیه، آبادیس پارسیان دانش با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان امور دانشجویان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه اخذ پذیرش در تمامی مقاطع تحصیلی از دانشگاه های روسیه در کلیه رشته های وزارت علوم و وزارت بهداشت و همچنین درخواست ویزای تحصیلی روسیه فعالیت می کند.

این مؤسسه به منظور افزایش سطح کیفیت علمی دانشجویان عزیز و گسترش علم و فناوری و همچنین با تکیه بر دانش و تجارب مدیران و نیروهای متخصص خود و آشنایی کامل با قوانین و سیستم های آموزشی کشور روسیه، شما را در پیمودن این مسیر یاری می نماید تا همواره پلی باشد به منظور ایجاد آینده ای روشن تر برای کشور عزیزمان. این مؤسسه همواره بر این اعتقاد استوار بوده که تا انجام تعهدات لازم در کنار شما عزیزان باشد.

مؤسسه آبادیس پارسیان دانش با تکیه بر تجارب مشاوران تحصیلی حرفه ای، وکلای مجرب و دانشگاهی در انجام کلیه امور تحصیلی، آماده بررسی شرایط شما و امکان ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه تان در کشور روسیه است و به شما این اطمینان را می دهد که به پشتوانه چندین سال فعالیت و تجربه در زمینه اعزام دانشجو، از ابتدای مشاوره تا اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی شما عزیزان در کشور مورد نظرتان همراه شما باشد و شما را تا رسیدن به هدف و آینده مورد نظرتان یاری نماید.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه (آبادیس پارسیان دانش)
موسسه اعزام دانشجو به روسیه

آدرس موسسه اعزام دانشجوی آبادیس پارسیان دانش:

یوسف آباد، خیابان اکبری، برج سپهر ساعی، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۰۴
کد پستی: ۱۴۳۳۸۹۴۳۵۵
دیدگاه ها، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق تکمیل فرم زیر با ما در میان بگذارید.