به موسسه اعزام دانشجو آبادیس پارسیان دانش خوش آمدید
Abadis_Logo_FA

دانشگاه لوباچفسکی روسیه

دانشگاه لوباچفسکی (UNN) یکی از بزرگترین دانشگاه های روسیه است که در شهر نیژنی نووگورود قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۹۱۶ تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بهترین دانشگاه های روسیه برای جذب دانشجویان خارجی محسوب می شود. از سال ۱۹۵۶ نام این دانشگاه برای قدردانی از ریاضی دان بزرگ روسی نیکولای لوباچفسکی، ار دانشگاه دولتی به نام این دانشمند بزرگ تغییر کرد.
یکی از مزایای تحصیل در دانشگاه ایالتی لوباچفسکی روسیه ارتباط با سایر دانشگاه ها و موسسات معتبر علمی جهان است. به طوریکه دانشگاه UNN از سال ۱۹۹۱ تا به امروز با ۹۰ دانشگاه در جهان همکاری و ارتباط مستقیم داشته است. وجود ۵ موسسه و ۱۴ دپارتمان نشان دهنده پویایی این دانشگاه در گسترش و توسعه علمی دانشجویان می باشد.

معرفی دانشگاه لوباچفسکی روسیه

دانشگاه لوباچفسکی (UNN) یکی از معتبرترین دانشگاه های روسیه است که از سطح علمی بالا برخوردار است. این اعتبار به قدری است که در سال ۲۰۰۹، عنوان معتبر دانشگاه تحقیقات ملی را از دولت روسیه کسب کرد. اینجا تحصیل بر مبنای تحقیق می باشد و دانشجویان می بایست به دنبال تحقیقات علمی و ارتقای دانش باشند.

بیش از ۳۰ هزار دانشجو در مقاطع مختلف در دانشگاه نیژنی نووگراد، تحصیل می کنند که توانسته اند دانش منطقه ای را یکپارچه کنند. همکاری نزدیک این دانشگاه با مرکز علمی نیژنی نووگراد آکادمی علوم روسیه و عضویت انجمن دانشگاه های اروپا باعث رونق و اعتبار جهانی دانشگاه لوباچفسکی روسیه شده است.

دانشکده پزشکی این دانشگاه و در سال ۱۹۶۳ میلادی تاسیس شد و توانست دانشجویان زیادی را در علم پزشکی پرورش دهد.

رنکینگ دانشگاه لوباچفسکی روسیه

در سال ۲۰۱۱ نام دانشگاه لوباچفسکی در بین ۷۰۰ دانشگاه برتر جهان در رده بندی QS می درخشید! در سال ۲۰۱۴ نیز از بین ۲۰۰ دانشگاه برتر رده بندی QS رتبه ۷۲ را کسب کرد! همچنین در سال ۲۰۲۱ رنکینگ دانشگاه لوباچفسکی در رده بندی جهانیTimes ، 1000-801 و در رده بندی جهانی QS 700-651 بوده است.

امکانات دانشگاه لوباچفسکی روسیه

تحصیل در دانشگاه لوباچفسکی یکی از بهترین موقعیت های علمی برای افرادی است که قصد دارند در کنار دانشمندان برتر دنیا تحصیل کنند. در این دانشگاه آموزش بر پایه تحقیق است و پروژه های مبتکرانه در آزمایشگاه های مجهز با سطح کلاس جهانی تحقیق و اجرا می گردد. در سال ۲۰۱۴ یکی از ابر کامپیوترهای جهان به نام لوباچفسکی در انستیتو ریاضیات کاربردی و سایبرنتیک نصب شد که با سرعتی معادل TFLOPS 570 به پردازش اطلاعات می پردازد!

کتابخانه ای با 2,200,000 عنوان کتاب یکی دیگر از امکانات بی نظیر دانشگاه لوباچفسکی است. مرکز چاپخانه، موزه، شبکه دانشگاهی برای همکاری با اتحادیه اروپا، همکاری با ۹۵ دانشگاه برتر جهان، انواع دانشکده ها، ساختمان های اداری، انستیتو های تحقیقاتی، سالن های ورزشی، خوابگاه و ساختمان اصلی کتابخانه از مهم ترین امکانات این دانشگاه روسی می باشد.

دانشکده ها، انستیتو ها و موسسه های دانشگاه لوباچفسکی روسیه

این دانشگاه وسعت علمی بسیار زیادی دارد. دلیل این وسعت علمی و گستردگی بالا، وجود دانشکده ها، انستیتو ها و موسسه های بسیار در این دانشگاه است.

انستیتو هایی که دانشگاه لوباچفسکی روسیه مشغول به فعالیت هستند:

– انستیتوی زیست شناسی و زیست پزشکی

– انستیوی آموزش نظامی

– انستیتوی مطالعات دکتری

موسسات فعال تحت نظارت دانشگاه لوباچفسکی روسیه:

– موسسه فناوری اطلاعات، ریاضی و مکانیک

– موسسه روابط بین الملل و تاریخ جهانی

– موسسه اقتصاد و کار آفرینی

– موسسه فلسفه و روزنامه نگاری

– موسسه آموزش باز

دانشکده های بسیاری در دانشگاه لوباچفسکی روسیه مشغول به فعالیت هستند. این دانشکده ها محل آموزش و پروش دانشجویان بسیاری اند که از جای جای دنیا به این کشور برای ادامه تحصیلات خود سفر کرده اند.

دانشکده های این دانشگاه بزرگ عبارتند از:

– دانشکده پرتو نگاری

– دانشکده علوم اجتماعی

– دانشکده علوم اجتماعی

– دانشکده فیزیک

– دانشکده تربیت بدنی و ورزش

– دانشکده شیمی، دانشکده حقوق

– دانشکده پیشرفته فیزیک عمومی و کاربردی

– دانشکده توسعه حرفه ای

رشته های تحصیلی دانشگاه لوباچفسکی روسیه

رشته های تحصیلی زیادی در دانشگاه لوباچفسکی تدریس می شود که عبارتند از:

معرفی رشته های دانشگاه لوباچفسکی روسیه در مقطع کارشناسی ارشد

رشته های تحصیلی دانشگاه لوباچفسکی در مقطع دکتری

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه لوباچفسکی

اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه لوباچفسکی روسیه را دارید باید قبل از ورود به دانشگاه در دوره پادفک ثبت نام کنید. در این دوره انواع دروس پایه را به زبان روسی می آموزید و خود را برای ورود به کورس اصلی دانشگاه آماده می کنید. این دوره به نام دوره پادفک دانشگاه لوباچفسکی می باشد که یک ساله است و از ماه سپتامبر آغاز شده و تا ماه ژوئن ادامه دارد. شهریه دوره پادفک از شهریه دانشگاه لوباچفسکی روسیه مجزا می باشد.

برای استعلام قیمت و هزینه تحصیل در دانشگاه لوباچفسکی می توانید با موسسه آبادیس پارسیان دانش در تماس باشید و از هزینه های جدید تحصیلی و نحوه ثبت نام مطلع شوید. قطعا شهریه در رشته ها و مقاطع مختلف با یکدیگر متفاوت است. بنابراین قبل از ثبت نام با کارشناسان موسسه تماس بگیرید!

مدارک مورد نیاز برای پذیرش دانشگاه لوباچفسکی روسیه

برای اطلاع دقیق از مدارک لازم و شهریه دانشگاه لوباچفسکی حتما با موسسه آبادیس پارسیان دانش در ارتباط باشید.

پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه لوباچفسکی روسیه

اگر قصد تحصیل پزشکی در روسیه را دارید، دانشگاه پزشکی لوباچفسکی می تواند یکی از بهترین گزین ها باشد. هر ساله از سراسر دنیا افراد زیادی متقاصی تحصیل پزشکی روسیه هستند و برای ثبت نام در دانشگاه لوباچفسکی اقدام می کنند. بنابراین می توانید با خیالی آسوده در رشته های پزشکی این دانشگاه مشغول به تحصیل شوید. چرا که پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه لوباچفسکی روسیه مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد.

رشته های دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی عمومی در دانشگاه لوباچفسکی به زبان انگلیسی نیز تدریس می شوند. بیوشیمی پزشکی، بیوفیزیک پزشکی، سایبرنتیک پزشکی، معاینه پزشکی قانونی و آزمایش پزشکی قانونی از دیگر رشته هایی است که در دانشکده پزشکی دانشگاه لوباچفسکی روسیه ارائه می شود.

دندانپزشکی این دانشگاه نیز به زبان انگلیسی ارائه می شود که شهریه آن متفاوت است! بنابراین برای اطلاع دقیق از میزان شهریه رشته های مختلف حتما با شماره تلفن های درج شده موسسه آبادیس پارسیان دانش تماس بگیرید.

خوابگاه دانشگاه لوباچفسکی

دانشگاه لوباچفسکی نیز همانند سایر دانشگاه های روسیه خوابگاه دانشجویی دارد و آن را با دریافت هزینه ماهانه در اختیار دانشجویان قرار می دهد. امکانات رفاهی اولیه مناسبی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. بنابراین برای اقامت در دانشگاه نگران نباشید. چرا که با پرداخت هزینه خوابگاه می توانید از آن استفاده کنید. خوابگاه‌ دانشگاه لوباچفسکی در بهترین محله‌های شهر نیژنی نووگورود واقع شده است.

دانشجویان در اتاق‌ های ۳ نفره که مجهز به اینترنت، سالن غذاخوری، سالن ورزشی، فروشگاه و بانک می باشد مستقر می شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به موسسه آبادیس پارسیان دانش.