دانشگاه باشکیر

فهرست مطالب
بهترین دانشگاه های روسیه
بهترین دانشگاه های پزشکی
دوره پادفک روسی
آموزش زبان روسی

دانشگاه باشکیر روسیه یکی از بهترین انتخاب ها برای ادامه تحصیل در روسیه است. این دانشگاه دولتی در رده ۴۰ دانشگاه برتر ملی قرار دارد که برای بسیاری از دانشجویان خارجی گزینه ای قابل توجه است! نام دانشگاه دولتی باشکر روسیه (BSU) را می توانید در لیست ۱۰۰ دانشگاه برتر روسیه ببینید که در سال ۱۹۰۹ افتتاح شد. در واقع دانشگاه ایالتی بشکیر (Bashkir State University) در اوفا، باشکورتستان روسیه (باشقیرستان) ساخته شده است. این دانشگاه از بزرگ ترین مراکز علمی روسیه می باشد که در حدود ۶۱۵ نفر اعضای هیئت علمی دارد!

معرفی دانشگاه باشکیر روسیه

آشنایی کامل با دانشگاه باشکیر روسیه موجب می شود تا بهترین انتخاب را در هنگام ثبت نام داشته باشید. دانشگاه باشکیر روسیه یک دانشگاه جامع در زمینه آموزشی و پژوهشی می باشد که در چهار حوزه علوم انسانی، علوم فنی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی دانشجویان زیادی را تعلیم و آموزش می دهد. بسیاری از افراد مشهور و دانشمندان روسیه در این دانشگاه تحصیل کرده اند.

رنکینگ دانشگاه باشکیر روسیه

اگر رنکینگ دانشگاه باشکیر را بخواهید باید بگوییم که بر اساس رتبه بندی جهانی دانشگاه‌ها (QS)، این دانشگاه یک مرکز آموزشی متوسط می باشد که در بین ۳۵۰ دانشگاه رتبه ۳۰۱ را از آن خود کرده است. بنابراین اگر قصد تحصیل در روسیه را دارید می توانید با خیالی آسوده در دانشگاه باشکیر ثبت نام کنید و بعد از پایان تحصیل به کشور باز گردید. فارغ التحصیلان این دانشگاه جایگاه خوبی در بازار کار و اشتغال دارند.

امکانات دانشگاه باشکیر روسیه

از آنجایی که دانشگاه باشکیر هر ساله پذیرای تعداد زیادی دانشجوی بین المللی می باشد، از سطح امکانات و رفاه خوبی برخوردار است. اگر در هنگام انتخاب دانشگاه دچار تردید هستید، باید بگوییم که این دانشگاه امکانات و خدمات متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد.

برخی از امکانات دیگر:

دانشکده‌های دانشگاه باشکیر روسیه

یکی از اصول آموزشی دانشگاه باشکیر روسیه توجه و پرداختن به تحقیقات علمی است. بر همین اساس مطالعات زیادی در زمینه‌ های گسترده در این دانشگاه صورت می گیرد. از ملزومات تحقیق و توسعه آموزشی وجود دانشکده های مختلف است که دانشگاه باشکیر از این حیث غنی است.

دانشکده‌های دانشگاه باشکیر عبارتند از:

همچنین چندین موسسه آموزشی و تحقیقاتی زیر مجموعه دانشگاه باشکیر روسیه می باشد که در هر کدام از آنها علوم مختلف آموزش داده می شود:

نحوه پذیرش در دانشگاه باشکیر روسیه

روسیه به عنوان مقصدی ایده آل برای ادامه تحصیل آکادمیک، نزدیکی به ایران و هزینه های تحصیلی پایین نسبت به کشورهای اروپایی مورد توجه دانشجویان می باشد. سطح بالای آموزش و وجود دانشگاه های برتر جهان در این کشور باعث شده تا هر ساله دانشجویان زیادی متقاضی ثبت نام در دانشگاههای روسیه باشند. علاوه بر همه این‌، تحصیل در روسیه مزایای دیگری نیز دارد. عدم نیاز به مدرک زبان و عدم محدودیت سنی برای پذیرش دانشگاه ایالتی باشکر توانسته جذابیت تحصیل در این کشور را دو چندان کند.

شما در هر سنی که هستید می توانید در دانشگاه های روسیه ثبت نام کرده و تحصیل در دانشگاه باشکیر را انتخاب کنید. نگران یادگیری زبان روسی نیز نباشید. دانشگاه های روسیه قبل از ثبت نام برای شما دوره های پادفک برگزار می کنند. در این دوره یکساله شما با زبان روسی و علوم پایه آشنا می شوید و خود را برای ورود به کورس اصلی دانشگاه آماده می کنید. بنابراین برای پذیرش در دانشگاه باشکیر روسیه نیاز به هیچ قید و شرطی ندارید. اما توصیه می شود قبل از هر گونه اقدامی با کارشناسان موسسه آبادیس پارسیان دانش مشورت کنید.

تحصیل پزشکی دانشگاه باشکیر

اگر قصد تحصیل پزشکی دانشگاه باشکیر را دارید می توانید از کارشناسان ما اطلاعات لازم را دریافت کنید. با دارا بودن مدرک دیپلم در هر رشته ای می توانید پزشکی دانشگاه باشکیر را برای ادامه تحصیل انتخاب کنید. طول مدت تحصیل در این رشته ۶ سال می باشد که بعد از پایان باید دوره های انترنی و رزیدنتی را نیز بگذرانید. دانشگاه علوم پزشکی باشکیر یکی از بهترین موسسات آموزشی روسیه در این رشته است.

هزینه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه باشکیر و دندانپزشکی دانشگاه باشکیر ۳۰۰ هزار روبل  هزینه خوابگاه ۴۰ هزار روبل در سال و بیمه ۷۵۰۰ روبل می باشد.

دوره پادفک دانشگاه باشکیر

به صورت کلی برای ورود به تمام دانشگاه‌های روسیه نیازمند گذراندن دوره پادفک هستید. در این دوره که می تواند به صورت فشرده (۶ ماهه) نیز برگزار شود، علوم پایه مانند ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و شیمی را به زبان روسی می آموزید. سپس بعد از قبولی در آزمون وارد دانشگاه می شوید. هزینه دوره پادفک به صورت جداگانه از دانشجوی متقاضی دریافت می شود. برخی از دانشجویان می توانند بدون گذراندن دوره پادفک نیز وارد دانشگاه شوند. برای اطلاع دقیق از شرایط ورود به دانشگاه باشکیر با مشاوران موسسه آبادیس پارسیان دانش تماس بگیرید.

خوابگاه دانشگاه باشکیر روسیه

وجود ۶ خوابگاه در دانشگاه باشکیر یکی از امتیازاتی است که خیال دانشجویان بین المللی را از اجاره نشینی آسوده می کند. دانشجویان زیادی در این خوابگاه ها اسکان داده می شوند و از امکانات مناسب آن برخوردار هستند. اتاق‌های خوابگاه‌ های دانشگاه Bashkir، امکانات لازم برای یک زندگی دانشجویی را داراست. وجود سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حمام، میز کار، تخت خواب، اینترنت و …باعث می شود تا نگران اقامت نباشید. اگر چندان به آشپزی علاقه ندارید می توانید غذای خود را در سالن‌های غذا خوری خوابگاه میل کنید.

هزینه خوابگاه از شهریه دانشگاه باشکیر روسیه مجزا می باشد و برای اقامت در خوابگاه می بایست ماهانه هزینه آن را پرداخت کنید!

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

مؤسسه آبادیس پارسیان دانش با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان امور دانشجویان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه اخذ پذیرش در تمامی مقاطع تحصیلی از دانشگاه های روسیه در کلیه رشته های وزارت علوم و وزارت بهداشت فعالیت می کند.

همین الان تماس بگیرید: