دانشگاه ملی لومونسف مسکو

دانشگاه ملی لامانوساف

در شهر مسکو یکی از بزرگترین دانشگاه های روسیه با نام دانشگاه ملی لامانوساف به درخواست میخائیل لومونسف، دانشمند بزرگ روسی بنا شد. این ساختمان عظیم در سال ۱۷۵۵ میلادی به دست ملکه الیزابت کبیر افتتاح گردید. معماری ساختمان این دانشگاه به قدری زیباست که هر ساله دانشجویان زیادی برای تحصیل در دانشگاه ملی لومونوسف به روسیه اعلام آمادگی می کنند. می توان دانشگاه لامانوساف MSU را یکی از معروف ترین دانشگاه های روسیه نام برد!

علاقه مندان به تحصیل در روسیه می توانند در این دانشگاه به راحتی ثبت نام کنند. دانشگاه ملی لومونسف مسکو بالاترین رتبه علمی را در سطح کشورهای اروپایی دارد! به طوری که هر ساله از کشورهای مختلف دنیا برای تحصیل در دانشگاه لامانوساف اقدام می کنند.

آدرس و نشانی دقیق دانشگاه لومونسف روسیه

رنکینگ جهانی دانشگاه لامانوساف

دانشگاه دولتی لومونوسوف مسکو یکی از معتبر ترین دانشگاه های روسیه است که در بین سایر دانشگاه های این کشور رتبه اول را دارد. آزمون ورودی به این دانشگاه نسبت به دیگر موسات آموزش عالی کمی سخت تر است! بنابراین اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه لومونوسف هستید بهتر است با کارشناسان آبادیس پارسیان دانش مشورت نمایید. تلفن مشاوره رایگان (09307080740)

رشته های تحصیلی دانشگاه لامانوساف

دانشگاه لامانوساف یکی از بزرگترین دانشگاه های روسیه می باشد که بیشترین تنوع رشته های تحصیلی را دارد شما می توانید در ادامه با این رشته ها آشنا شوید.

اخذ ویزای دانشجویی
دانشگاه ملی لومونوسوف

مراحل ثبت نام در دانشگاه لومونوسف

– مهلت های دقیق ارسال مدارک، تاریخ آزمون ورودی، تاریخ سفر به مسکو را بررسی کنید!

– مدارک مربوطه را قبل از پایان مهلت تهیه و ارسال کنید.

– در آزمون ورودی شرکت کنید.

– برای آگاهی از نتایج امتحان و پیشنهاد ثبت نام با موسسه آبادیس پارسیان تماس بگیرید.

– پس از دریافت دعوتنامه از دانشگاه برای دریافت ویزای تحصیلی روسیه اقدام کنید.

– برای انجام کلیه امور مربوط به ثبت نام در دانشگاه و پذیرش در دانشگاه لومونوسف روسیه با کارشناسان ما در تماس باشید!

مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

دانشگاه ملی لومونوسوف

شهریه دانشگاه لامانوساف چقدر است؟

برای تحصیل در دانشگاه لومونوسف روسیه باید شهریه پرداخت کنید که این شهریه برای هر رشته و دانشکده متفاوت می باشد. شهریه دوره پادفک، هزینه تخصص در پزشکی و داروسازی و هزینه اقامت در خوابگاه به صورت جداگانه محاسبه می شود! دیگر هزینه های تحصیلی شامل هزینه بیمه درمانی، آزمایش های پزشکی، رفت و آمد به دانشگاه و هزینه غذا و غیره می باشد.

شهریه های دانشگاه لومونوسف با روبل روسیه پرداخت می شود اما از دانشجویانی که در آزمون ورودی دانشگاه، بالاترین نمره را دریافت می کنند، شهریه پرداخت نمی کنند!

بورسیه تحصیلی در دانشگاه لامونوسف روسیه

یکی از برنامه های شگفت انگیز دانشگاه لامانوساف مسکو، بورسیه و کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان است! این دانشگاه دولتی مسکو به دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل هستند اما نمی توانند هزینه های آن را بپردازند کمک می کند تا یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه لامانوساف باشند. مراکز تحقیقاتی زیادی در این دانشگاه وجود دارد که همواره محیطی را برای مشتاقان علم و دانش فراهم می کند تا به آموزش و مکاشفه بپردازند.

یکی از شرایط دریافت بورسیه کسب بالاترین نمرات در آزمون های دانشگاه می باشد. همچنین دانشجویان ممتاز، برندگان رتبه های علمی و ورزشی و افرادی که عملکرد خوبی در دوران تحصیل دارند، می توانند برای دریافت بورسیه دانشگاه لومونوسف درخواست بدهند. این بورسیه برای دانشجویانی که سابقه تحقیقاتی پژوهشی خوبی دارند، مناسب خواهد بود. دانشگاه لومونوسوف با اختصاص بودجه تحقیقاتی به دانشجویان علاقه مند بورسیه می دهد تا سطح علمی دانشگاه را ارتقا دهند.

بورسیه این دانشگاه شامل شهریه، خوابگاه، هزینه تحصیلی و کتاب و … می باشد. اگر علاقه مند دریافت بورسیه این دانشگاه هستید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

دانشگاه ملی لومونوسف
دانشگاه ملی لومونوسف

زبان تحصیلی در دانشگاه لومونوسف روسیه

با این که زبان روسی زبان رسمی کشور روسیه می باشد و در تمامی دانشگاه ها استفاده می شود اما مزیت تحصیل در دانشگاه لامانوساف روسیه این است که دانشجویان در برخی از رشته های تحصیل می توانند دروس خود را به زبان انگلیسی بیاموزند. رشته هایی همچون علوم سیاسی، بازرگانی، مطالعات جهانی، روزنامه نگاری، ریاضی، شیمی و زیست شناسی در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می شود.

برای پذیرش در این دانشگاه باید مدرک زبان سطح B2 را داشته باشید.

تحصیل پزشکی در دانشگاه لمونوسف

برای تحصیل پزشکی در دانشگاه لومونوسف روسیه باید در ابتدا دوره آموزش زبان روسی را بگذرانید تا وارد کورس اصلی دانشگاه شوید. مدت زمان تحصیل پزشکی در این دانشگاه ۶ سال است که در ۳ سال اول علوم پایه و در سالهای بعدی دوره های بالینی و روش تشخیص بیماری ها را می آموزند. هزینه تحصیل در دوره پادفک پزشکی دانشگاه لامانوساف برای سال تحصیلی جدید ۶ هزار روبل می باشد. بر طبق تعرفه جدید برای تحصیل پزشکی دانشگاه لامانوساف روسیه باید سالانه در حدود ۵۱۱ هزار روبل و در رشته داروسازی ۴۵۴ هزار روبل بپردازید.

خوابگاه دانشگاه لومونوسف چگونه است؟

خوابگاه های دانشگاه دولتی لومونوسف مسکو یکی از مدرن ترین خوابگاه های دانشجویی روسیه است که برای یک اقامت راحت و امن مناسب است. مجموعه ای از پردیس های مدرن برای دانشجویان، دانشجویان دکترا و کادر علمی است. در Lomonosov Moscow State University دانشجویان به اینترنت پرسرعت، سالن های ورزشی، سالن زیبایی، امکانات لباسشویی و تمامی امکانات لازم برای زندگی دانشجویی راحت و مدرن دسترسی دارند.

شهریه خوابگاه دانشگاه لومونوسف، با توجه به نوع دانشکده تحصیلی دانشجو تعیین می شود که به صورت میانگین ۱۳ هزار روبل می باشد. خوابگاه Leninskie Gory یکی از مجهزترین خوابگاه های این دانشگاه است که دانشجویان مقاطع بالاتر در آن زندگی می کنند. جهت استفاده از خوابگاه های این دانشگاه و سوالات خود می توانید با موسسه آبادیس پارسیان دانش در ارتباط باشید. (02188708588)