دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

نمونه سوالات امتحانی دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

نمونه سوالات دانشگاه نووسیبیرسک

بیولوجیست (زیست)
زیست

نمونه سوالات دانشگاه نووسیبیرسک

انگلیسی
انگلیسی

نمونه سوالات دانشگاه نووسیبیرسک

شیمی
شیمی

دانشگاه دولتی نوواسیبیرسک روسیه (NSU) یکی از بهترین دانشگاه های این کشور است که در سال ۱۵۵۹ ساخته شد. موقعیت جغرافیایی دانشگاه باعث شده تا دانشجویان خارجی از آن استقبال کنند.

درباره دانشگاه نواسیبیرسک روسیه

دانشگاه نوواسیبیرسک در نزدیکی مرکز تحقیقاتی مشهور جهانی آکادمگورودوک قرار دارد. ۷۰ آزمایشگاه و ۵۰ موسسه تحقیقاتی در کنار دانشگاه قرار گرفته اند که در حال تحقیقات علمی هستند. این دانشگاه با ۷۲۰۰۰ دانشجو یکی از بهترین دانشگاه های روسیه و جهان است! هر ساله تعداد زیادی متقاضی برای تحصیل در این دانشگاه اقدام می کنند.

دانشگاه دولتی نووسیبیرسک با ۳ موسسه آموزشی به زبان های روسی و انگلیسی یکی از موفق ترین مراکز آموزشی روسیه می باشد که متخصصین زیادی را در سطح دنیا پرورش داده است. مؤسسات آموزشی این دانشگاه شامل دانشگاه علوم‌ انسانی،‌ روان‌شناسی، پزشکی، حقوق، فیزیک،‌ علوم طبیعی، اقتصاد، ریاضی،‌ مکانیک، فناوری اطلاعات، زمین‌ شناسی و ژئوفیزیک می باشد. دانشجویان برای تحصیل در دوره لیسانس باید ۴ سال، در فوق لیسانس ۲ سال و در مقطع دکترا ۳ تا ۴ سال تحصیل کنند.

تحصیل پزشکی در دانشگاه نوواسیبرسک به دو زبان روسی و انگلیسی امکان پذیر است. دانشجویان متقاضی تحصیل در رشته پزشکی باید قبل از شروع دوره تحصیلی مدتی در دوره پادفک ثبت نام کرده و زبان روسی را آموزش ببینند.

آدرس دقیق دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

رنکینگ جهانی دانشگاه نووسیبیرسک

دانشگاه نووسیبیرسک در سال ۲۰۰۷ برنده مسابقه دوره های تحصیلی نوآورانه در پروژه تحصیلات ملی شد.همچنین در سال ۲۰۰۹ جایگاه دانشگاه پژوهشی ملی را کسب کرد. در سال ۲۰۱۳، در برنامه ۵-۱۰۰ با هدف پیشرفت دانشگاه های روسیه و قرارگیری آنها در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان شرکت کرد. دانشگاه نووسیبیرسک روسیه در فهرست ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد و در سال ۲۰۱۴-۲۰۱۶ بهترین دانشگاه روسیه از لحاظ پژوهش‌ های علمی شد!

رشته‌های تحصیلی دانشگاه نوواسیبیرسک

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه
دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

تحصیل پزشکی در دانشگاه نوواسیبیرسک روسیه

پزشکی یکی از رشته های تحصیلی مورد علاقه دانشجویان خارجی این دانشگاه است. تدریس پزشکی در دانشگاه نووسیبیرسک به دو زبان روسی و انگلیسی در طول مدت ۶ سال انجام می شود! یکی از شروط اصلی برای تحصیل پزشکی در این دانشگاه این است که دانشجو متقاضی باید به زبان روسی در سطح B2 مسلط باشد و خود را برای شرکت در آزمون ورودی آماده کند.

اگر متقاضی تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی در روسیه هستید، باید بدانید که در دو سال اول تحصیل در این رشته تمامی دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود. اما همزمان دوره های پادفک زبان روسی را به صورت فشرده می گذرانید تا بتوانید در ادامه این رشته را به زبان روسی بیاموزید.

دانشگاه نووسیبیرسک تخصص پزشکی را در رشته های زیر ارائه می دهد:

دوره آموزش تخصص پزشکی ۲ ساله می باشد که برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره آن و میزان شهریه می توانید با کارشناسان موسسه آبادیس پارسیان دانش تماس بگیرید.

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

شرایط پذیرش در دانشگاه نوواسیبیرسک

اولین قدم برای پذیرش در دانشگاه نووسیبیرسک قبولی در آزمون‌ ورودی است. معمولا در این آزمون میزان تسلط دانشجو به زبان روسی و دروس پایه مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست‌ شناسی سنجیده می شود. با این حال اگر متقاضی تحصیل در این دانشگاه روسی هستید، نگران نباشید، دوره‌ های مقدماتی یا PADIFIC در دانشگاه برگزار می شود که وجود دارد که جهت ارتقای سطح دروس پایه و آموزش زبان روسی بسیار موثر است.

برای ورود به دانشگاه نوواسیبیرسک تاییدیه وزارت آموزش روسیه برای مقاطع تحصیلی قبلی دانشجویان لازم و ضروری است. البته دانشجویان متقاضی کشورهای عضو لاهه و چندجانبه از این قاعده مستثنی می باشند!

مراحل ثبت نام در دانشگاه نووسیبیرسک

متقاضیانی که علاقه مند تحصیل در روسیه به خصوص تحصیل در دانشگاه نوواسیبیرسک هستند می توانند به موسسه آبادیس پارسیان دانش مراجعه کنند و یا به صورت آنلاین در سایت با مراحل پذیرش در دانشگاه های روسیه آشنا شوند. سپس با ارسال مدارک تحصیلی مورد نیاز و راهنمایی های کارشناسان مجرب موسسه برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه آماده شوند. این آزمون به‌ صورت حضوری و یا آنلاین برگزار می‌ شود.

مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه نوواسیبیرسک

مدارک لازم برای ثبت‌ نام در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه عبارتند از:‌

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه
دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

شهریه دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

اگر متقاضی تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه هستید باید برای هر سال تحصیلی، شهریه بپردازید. شهریه دوره پادفک نیز به صورت جداگانه محاسبه می شود. میزان شهریه بسته به نوع رشته و مقطع تحصیلی کمی متفاوت است. بنابراین برای اطلاع دقیق از هزینه های تحصیلی این دانشگاه با کارشناسان موسسه آبادیس پارسیان دانش در تماس باشید. (02188708588)

خوابگاه دانشگاه نوواسیبیرسک روسیه

دانشگاه نووسیبیرسک روسیه دارای ۱۳ ساختمان مسکونی برای اسکان دانشجویان خارجی می باشد که مجهز به اتاق های تک نفره یا گروهی و سرویس بهداشتی می باشد. به طور معمول ظرفیت اتاق دانشجویان خارجی دونفره است! امکانات متعددی از جمله آشپزخانه، سرویس بهداشتی و سالن ورزشی برای رفاه دانشجویان در نظر گرفته شده است و این خوابگاه یکی از با کیفیت ترین خوابگاه های دانشجویی روسیه می باشد. برای اطلاع از هزینه خوابگاه دانشگاه نوواسیبیرسک با کارشناسان حرفه ای ما تماس بگیرید. (02188708588)

تحصیل در روسیه با بهترین موسسه اعزام دانشجو

علاقه مندان به تحصیل در روسیه و یا ثبت نام در دانشگاه دولتی نووسیبیرسک می توانند برای کلیه امور مربوط پذیرش در دانشگاه یا شرکت در دوره پادفک و همچنین آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی به موسسه آبادیس پارسیان دانش مراجعه کنند.