دانشگاه سچینوا روسیه

دانشگاه سچینوا روسیه در سال ۱۷۵۵ تاسیس شده است که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های روسیه محسوب می شود. این دانشگاه با دارا بودن بیش از ۱۴۰ نفر استاد و اعضای هیات علمی به جذب دانشجویان خارجی می پردازد. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های پزشکی روسیه را دارند، دانشگاه سچینوا را انتخاب می کنند. یکی از مهمترین امتیازات این دانشگاه همکاری بین المللی با سایر مراکز علمی جهان است.

معرفی دانشگاه سچینوا مسکو

دانشگاه علوم پزشکی سچینوا از سال ۱۹۷۵ به عنوان اولین دانشگاه دولتی مسکو معرفی شد که روابط گسترده ای با سازمان های یونسکو، پزشکان بدون مرز، صلیب سرخ، بانک جهانی، یونسکو و غیره دارد. دانشگاه پزشکی سچینوا که از قدیمی ترین دانشگاههای روسیه می باشد که م.و لامانوسوف دانشمند روسی پیشنهاد تاسیس آن را داده بود. در سال ۱۹۳۰ دانشگاه به عنوان یک موسسه مستقل به کار خود ادامه داد و از سال ۱۹۵۵ به نام دانشمند بزرگ روسیه “سچینوف” تغییر نام داد.

دانشگاه سچینوا روسیه بیش از ۶۵ سال است که از پذیرش دانشجویان خارجی برای آموزش استقبال می کند و در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ دانشجو را آموزش می دهد. این دانشگاه رشته های مختلف پزشکی و پیراپزشکی را به دانشجویان خارجی ارائه می دهد. دانشگاه پزشکی سچینوا در سالهای فعالیت خود پزشکان، داروسازان و جراحان زیادی را آموزش و تحویل جامعه جهانی داده است.

رنکینگ دانشگاه سچینوا مسکو

در حال حاضر دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه دارای رتبه ۱۱۵ در Qs و ۳۳۰ جهانی می باشد! این دانشگاه علاوه بر دارا بودن مراکز آموزشی سطح بالای علمی، یک کلینیک درمانی برای مردم روسیه نیز می باشد.

شرایط تحصیل در دانشگاه سچینوا مسکو

دانشگاه سچینوا از امکانات بالایی برای آموزش رشته های پزشکی برخوردار است. بیمارستان آموزشی دانشگاه که در سال ۱۸۹۷ راه اندازی شده است، دارای ۳ هزار تخت، ۴ هزار کارمند و ۲۵ کلینیک دانشگاهی می باشد. این بیمارستان خدمات متنوعی را در سطح بالای کیفی به بیماران ارائه می دهد. شما می توانید دوره انترنی یک ساله و رزیدنتی بیمارستان را که دوره ۲ تا ۳ ساله می باشد، در بیمارستان دانشگاه سچینوا بگذرانید. لازم بذکر است که دوره های phd و دوره تخصصی دکترا نیز ۳ تا ۴ ساله می باشد.
همچنین در دانشگاه دولتی سچینوا روسیه می توانید دروس به دو زبان روسی و انگلیسی آموزش داده می شود.

تحصیل در این دانشگاه فرصت های زیادی را برای مطالعات تکمیلی برای دانشجویان فراهم می کند.

امکانات بیمارستان دانشگاه پزشکی سچینوا مسکو

تجهیزات پیشرفته رباتیک و جدیدترین و بهترین شیوه های درمانی تنها بخشی از برنامه های بیمارستان دانشگاه سچینوا برای ارائه خدمت به بیماران می باشد. دانشجویان می توانند رشته های پزشکی عمومی، جراحی، انکولوژی، ارولوژی و متخصص بیهوشی را در این مرکز آموزش ببینند. دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف از جمله آلمان، برزیل، مالزی، چین، هند، آمریکا، انگلیس و غیره در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

بر اساس جدیدترین آمار تعداد دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه سچینوا به ۱۸ هزار نفر می رسد!

دانشکده های دانشگاه پزشکی سچینوا مسکو

سازمان های همکار با دانشگاه پزشکی سچینوا روسیه

دانشگاه سچینوا یکی از دانشگاه هایی است که با موسسات و سازمان های پژوهشی مختلفی در سراسر دنیا ارتباط دارد. همچنین با سازمان های بین المللی زیر همکاری می کند:

مزایای تحصیل در دانشگاه سچنوا

امکانات بالای تحصیلی، سطح کیفی علمی و آموزشی و هزینه های قابل قبول تحصیل باعث شده تا دانشجویان از کشورهای مختلف دنیا متقاضی تحصیل در آکادمی پزشکی سچینوا و رشته های پیراپزشکی این دانشگاه باشند. علاوه بر این ها تحصیل در این دانشگاه دارای مزایای منحصر به فردی است که شامل موارد زیر می گردد:

تحصیل در رشته های مختلف دانشگاه سچینوا

تحصیل در رشته های پزشکی این دانشگاه در رشته های زیر خلاصه می شود.

پزشکی دانشگاه سچینوا

اگر قصد تحصیل پزشکی دانشگاه سچینوا روسیه را دارید باید بدانید که دوره تحصیل در این رشته به صورت تمام وقت ۶ ساله و به صورت پاره وقت ۷ ساله می باشد. بعد از پایان تحصیل باید یک دوره ۱ ساله را به صورت انترنی بگذرانید. سپس دوره ۲ تا ۳ ساله رزیدنتی را ارائه دهید. پزشکی دانشگاه سچینوا به دو زبان روسی و انگلیسی ارائه می شود که بسته به نوع زبان شهریه متفاوتی دارد.

دندان پزشکی دانشگاه سچینوا

برای تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه سچینوا باید دوره ۵ ساله را بگذرانید که بعد از اتمام تحصیل موفق به دریافت مدرک دکترای دندانپزشکی خواهید شد. دندانپزشکی این دانشگاه نیز به دو زبان روسی و انگلیسی ارائه می شود که شهریه متفاوتی دارند.

داروسازی دانشگاه سچینوا

بعد از گذراندن یک دوره ۵ ساله موفق به دریافت مدرک دکترای داروسازی از دانشگاه سچینوا خواهید شود. این رشته نیز به دو زبان روسی و انگلیسی تدریس می شود. برای استعلام قیمت شهریه دانشگاه سچینوا مسکو و هزینه های تحصیل در این دانشگاه با کارشناسان موسسه آبادیس پارسیان دانش در ارتباط باشید.

دوره پادفک دانشگاه سچینوا

برای پذیرش دانشگاه سچینوا مسکو نیازی به داشتن مدرک زبان ندارید. بلکه این دانشگاه با برگزاری دوره پادفک شما را برای ورود به کورس اصلی دانشگاه آماده می کند. دوره پادفک به طور معمول ۲ بار در سال برگزار می شود که زبان روسی، زیست شناسی و شیمی در این دوره تدریس می شود. بعد از موفقیت در آزمون پادفک می توانید در دانشگاه ثبت نام کنید. رشته های پزشکی این دانشگاه سچینوا مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد. هزینه دوره پادفک به صورت جداگانه از دانشجوی متقاضی دریافت می شود.

خوابگاه دانشگاه پزشکی سچینوا مسکو

اگر علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پزشکی سچینوا هستید نگران اقامت خود نباشید. چرا که این دانشگاه دارای خوابگاه دانشجویی با تمام امکانات رفاهی می باشد.

۴ واحد خوابگاهی در دانشگاه وجود دارد که واحدها توسط راهرو به یکدیگر متصل می شوند. خوابگاه نوسازی شده Pirogovskaya مجهز به یخچال های جدید و پیشرفته می باشد. خوابگاه دانشگاه به کامپیوتر، تلفن، ماکرو ویو، کتری و قوری، اتو، یخچال در هر واحد، اجاق گاز برقی، اینترنت و وای فای از مجهز است که در اختیار دانشجویان قرار داده می شود. هزینه خوابگاه به صورت ماهانه پرداخت می شود.

برای استعلام هزینه های تحصیل در دانشگاه سچینوا روسیه با موسسه آبادیس پارسیان دانش تماس بگیرید!